Kim jest partner revhuntera?

Partnerem mogą zostać podmioty zrzeszające potencjalnych reklamodawców,
którzy zmagają się z problemem porzuconego koszyka i wizytami, niezakończonymi konwersją.
Przystąpienie do takiej formy współpracy proponujemy więc firmom, które świadczą usługi,
przede wszystkim dla sektora e-commerce. Do współpracy zapraszamy więc:

Personalizacja treści

Dostawców
usług
hostingowych

Gotowe scenariusze

Dostawców gotowych
platform sklepowych
i siliników dla e-commerce

Geotargetowanie

Agencje marketingowe
i performance
marketingowe

Testy A/B

Portale
cashbackowe

Personalizacja treści

Porównywarki
cen

Gotowe scenariusze

Firmy świadczące usługi
doradcze dla e-commerce

Co zyskuję jako Partner?

Każdemu Partnerowi, który poprzez polecanie Revhuntera przyczyni się do nawiązania współpracy
z nowym klientem, wypłacamy comiesięczne wynagrodzenie, stanowiące prowizję
od faktur wygenerowanych z jego udziałem.

Nasi Partnerzy

IdoSell Shop

IdoSell Shop

IdoSell Shop to system sklepu internetowego przeznaczony dla profesjonalistów. Sklepy internetowe IdoSell Shop pozwalają sprawnie obsługiwać i kontrolować nawet kilka tysięcy zamówień miesięcznie. U nas znajdziesz najlepsze dla siebie rozwiązania do sprzedaży w internecie. Od ponad 19 lat dla naszych klientów tworzymy profesjonalne sklepy internetowe. Słuchamy, dlatego nasze rozwiązania z powodzeniem przynoszą klientom zyski.

idosell.com

BAZO

BAZO

BAZO to aplikacja służąca do identyfikacji ruchu na stronach internetowych i generowania leadów, czyli kontaktów biznesowych. Stanowi świetne wsparcie dla działów marketingu i sprzedaży. BAZO składa się z trzech głównych funkcji, które zamienią Twoją stronę internetową w prawdziwą maszynę sprzedażową. Są to IDENTYFIKACJA KLIENTÓW, PERSONALIZACJA KOMUNIKATÓW oraz ANALITYKA RUCHU

bazo.io

Landingi

Landingi

Platforma Landingi pozwala marketerom samodzielnie zarządzać kampaniami marketingowymi i uniezależnić się od działu IT.
Kreator landing page’y i baza gotowych szablonów pozwalają skrócić czas tworzenia kampanii, zminimalizować liczbę dostawców i zebrać wartościowe leady. Landingi można zintegrować z innymi narzędziami, by usprawnić codzienną pracę w obszarze marketingu i sprzedaży.

landingi.com

Edrone

Edrone

edrone to platforma Instant ROI, system klasy eCRM przeznaczony dla sklepów internetowych, oferujący gotowe do wdrożenia scenariusze i automatyzacje, pomagające obsługiwać i monetyzować klientów za pomocą narzędzi cyfrowego marketingu. Umożliwia także pozyskiwanie nowych klientów dzięki integracjom z serwisami społecznościowymi.

edrone.me

Semahead

Semahead

Jesteśmy agencją marketingową, w której wykorzystujemy efekt synergii, dlatego wdrażamy wielokanałowe strategie promocyjne 360. Tworzymy kompleksowe rozwiązania z zakresu pozycjonowania i optymalizacji SEO, a także prowadzenia kampanii Google Ads, content marketingu, social media, afiliacji, analityki internetowej, marketing automation oraz programmatic.

semahead.agency

Nativeo

Nativeo

Jesteśmy platformą reklamy natywnej. Pomagamy Wydawcom utrzymać ich odbiorców i zarabiać na generowanym przez nich ruchu. Reklamodawcom pomagamy łączyć ich marki z unikalnymi odbiorcami. Budujemy rozpoznawalność i napędzamy sprzedaż, we właściwym czasie, w otoczeniu odpowiednich treści.

nativeo.pl

Fast White Cat

Fast White Cat

Zajmujemy się profesjonalnym wdrażaniem sklepów internetowych Magento. Nie jesteśmy typowym software housem – oprócz projektowania i budowania, zależy nam, aby sklepy naszych Partnerów spełniały swoją najważniejszą funkcję – bardzo dobrze sprzedawały. Kompleksowo analizujemy potrzeby biznesowe i tworzymy sklepy, dostosowane do potrzeb klientów.

fastwhitecat.com

LivePrice

LivePrice

LivePrice to aplikacja służące do monitoringu i automatyzacja cen w sklepie internetowym. System monitoruje porównywarki cenowe, portal Allegro i dowolne sklepy internetowe, zapewniając aktualne dane. Dzięki LivePrice zwiększysz sprzedaż w sklepie internetowym i poznasz ceny swoich konkurentów.

liveprice.pl

SAREhub

SAREhub

SAREhub to intuicyjne narzędzie marketing automation, służące do usprawnienia procesów sprzedażowych. SAREhub to system, który w jednym miejscu zbiera i analizuje dane o użytkownikach, umożliwiając prowadzenie z nimi zintegrowanej i wielokanałowej komunikacji w czasie rzeczywistym. Dzięki gotowym scenariuszom kampanii oraz wsparciu dedykowanego konsultanta SAREhub zwiększa konwersję i sprzedaż.

sarehub.com

JU:

JU:

Agencja interaktywno-kreatywna, realizująca kompleksowe kampanie online, od strategii aż po efekt. Dzięki własnemu zapleczu technologiczno-analitycznemu zapewniamy kompleksowość na każdym poziomie. Swoje działania skupiamy na trzech głównych obszarach marketingu internetowego: Digital 360o, Performance Marketing 360o oraz E-commerce 360o.

juagencja.pl

Super Loans

Super Loans

Super Loans – Skorzystaj z porównywarek produktów finansowych! Znajdź najlepszą pożyczkę ratalną, darmową chwilówkę lub kredyt gotówkowy z niskim oprocentowaniem! Dopasuj pożądany produkt finansowy do swoich potrzeb lub skorzystaj z wyselekcjonowanych promocji, które oferujemy prezentujemy użytkownikom.

superloans.pl

Salelifter

Salelifter

Specjalizujemy się w budowaniu, zarządzaniu oraz monetyzacji baz danych. Od początku istnienia spółki stawiamy na rozwój zarówno nas samych jak i narzędzi, które tworzymy dla nas i naszych Partnerów. Stworzyliśmy m.in. pierwszy na rynku system do walidacji baz danych Expectus.

salelifter.com

Optimise

Optimise

Optimise to agencja, która tworzy i rozwija autorskie rozwiązania technologiczne w obszarze performance marketingu. Jesteśmy właścicielem wiodącej sieci afiliacyjnej, sieci mobilnej, a także twórcami innowacyjnych rozwiązań w zakresie lead generation oraz optymalizacji mediów i ochrony marki. Pracujemy dla ponad 200 marek na całym świecie.

optimise.pl

Cashback services

Cashback services

Cashback services to właściciel portalu z atrakcyjnymi kodami rabatowymi, promocjami i zniżkami, Zrabatowani.pl. Portal pozwala swoim zarejestrowanym użytkownikom na dokonywanie zakupów ze zwrotem gotówki w formie cashbacku. Poza dystrybucją ofert, kodów i kuponów rabatowych zajmuje się także promocją sklepów internetowych wśród swoich użytowników.

cashbackservices.pl

SAREsystem

SAREsystem

SAREsystem to nasze autorskie narzędzie służące do e-mail marketingu. System ten wykorzystywany jest w kampaniach reklamowych opartych na personalizacji i zautomatyzowanych działaniach, których ustawienie jest bardzo intuicyjne. Dzięki SAREsystem zrealizujesz skuteczny e-mail marketing.

sare.pl

KONTAKT

ZAPYTAJ O WYCENĘ