LivePrice

LivePrice

Telefon:

+48 795 001 513

LivePrice to aplikacja służąca do monitoringu i automatyzacja cen w sklepie internetowym. System monitoruje porównywarki cenowe, portal Allegro i dowolne sklepy internetowe, zapewniając aktualne dane. Dzięki LivePrice zwiększysz sprzedaż w sklepie internetowym i poznasz ceny swoich konkurentów.

Nasi partnerzy

zobacz firmy, z którymi współpracujemy

premium IdoSell Shop
IdoSell Shop

IdoSell Shop to system sklepu internetowego przeznaczony dla profesjonalistów. Sklepy internetowe IdoSell Shop pozwalają sprawnie obsługiwać i kontrolować nawet kilka tysięcy zamówień miesięcznie. U nas znajdziesz najlepsze dla siebie rozwiązania do sprzedaży w internecie. Od ponad 19 lat dla naszych klientów tworzymy profesjonalne sklepy internetowe. Słuchamy, dlatego nasze rozwiązania z powodzeniem przynoszą klientom zyski.

Czytaj więcej
Zaufane.pl
Zaufane.pl

Zaufane.pl to zaawansowane narzędzie, dzięki któremu właściciele sklepów internetowych mogą rozwijać swój biznes i zwiększyć sprzedaż, dzięki marketingowi rekomendacji. Celem Zaufane.pl jest dostarczenie efektywnej usługi pozyskiwania, a także zarządzania i publikowania transakcyjnych opinii o firmie i produktach.

Czytaj więcej
Semcore
Semcore

Jesteśmy pierwszą i jedną z najlepszych agencji SXO w Polsce. Nasze strategie marketingowe to unikalne połączenie SEO i UX.

Doskonale rozumiemy, że każde działanie marketingowe powinno prowadzić do zwiększenia przychodów. Budujemy kompleksowe strategie, które skutecznie realizują zakładany cel.

Czytaj więcej
Droplo
Droplo
Droplo to globalna platforma e-commerce skierowana do przedsiębiorców prowadzących sprzedaż we własnym sklepie internetowym lub na marketplace.
Daje ona możliwość wyboru setek tysięcy produktów gotowych do sprzedaży i zwiększania wartości koszyka klientów. Dzięki Droplo porównasz asortyment czy ceny hurtowe różnych dostawców i wyeksportujesz towary do swojego kanału za pomocą kilku kliknięć, także w dropshippingu.
Czytaj więcej
SMSAPI
SMSAPI

SMSAPI to platforma do masowej wysyłki wiadomości SMS, MMS i VMS poprzez panel klienta lub prosty i łatwy w integracji interfejs SMSAPI umożliwiający integrację z własnymi systemami informatycznymi m.in. e-commerce lub CRM.

Czytaj więcej
Nativeo
Nativeo

Jesteśmy platformą reklamy natywnej. Pomagamy Wydawcom utrzymać ich odbiorców i zarabiać na generowanym przez nich ruchu. Reklamodawcom pomagamy łączyć ich marki z unikalnymi odbiorcami. Budujemy rozpoznawalność i napędzamy sprzedaż, we właściwym czasie, w otoczeniu odpowiednich treści.

Czytaj więcej
Dealavo
Dealavo

W Dealavo dostarczamy platformę do monitoringu e-commerce, dzięki której możesz śledzić ceny, dostępność oraz promocje produktów online. Przy pomocy narzędzia Dealavo możesz również zautomatyzować ceny w swoim e-sklepie w oparciu i przy pomocy indywidualnych reguł cenowych zwiększyć zysk nawet o 50%.

 

 

 

Czytaj więcej
Human IT
Human IT

Human IT dostarcza najwyższej jakości rozwiązania IT w postaci landing page, wizytówek i rozbudowanych stron. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były unikalne i spełniały wszystkie wymagania klienta. Staramy się myśleć nieszablonowo i nie boimy się ryzyka związanego z oryginalnością.

Czytaj więcej
Landingi
Landingi

Platforma Landingi pozwala marketerom samodzielnie zarządzać kampaniami marketingowymi i uniezależnić się od działu IT. Kreator landing page’y i baza gotowych szablonów pozwalają skrócić czas tworzenia kampanii, zminimalizować liczbę dostawców i zebrać wartościowe leady. Landingi można zintegrować z innymi narzędziami, by usprawnić codzienną pracę w obszarze marketingu i sprzedaży.

Czytaj więcej
BAZO
BAZO

BAZO to aplikacja służąca do identyfikacji ruchu na stronach internetowych i generowania leadów, czyli kontaktów biznesowych. Stanowi świetne wsparcie dla działów marketingu i sprzedaży. BAZO składa się z trzech głównych funkcji, które zamienią Twoją stronę internetową w prawdziwą maszynę sprzedażową. Są to IDENTYFIKACJA KLIENTÓW, PERSONALIZACJA KOMUNIKATÓW oraz ANALITYKA RUCHU.

Czytaj więcej
edrone
edrone

edrone to platforma Instant ROI, system klasy eCRM przeznaczony dla sklepów internetowych, oferujący gotowe do wdrożenia scenariusze i automatyzacje, pomagające obsługiwać i monetyzować klientów za pomocą narzędzi cyfrowego marketingu. Umożliwia także pozyskiwanie nowych klientów dzięki integracjom z serwisami społecznościowymi.

Czytaj więcej
Fast White Cat
Fast White Cat

Zajmujemy się profesjonalnym wdrażaniem sklepów internetowych Magento. Nie jesteśmy typowym software housem – oprócz projektowania i budowania, zależy nam, aby sklepy naszych Partnerów spełniały swoją najważniejszą funkcję – bardzo dobrze sprzedawały. Kompleksowo analizujemy potrzeby biznesowe i tworzymy sklepy, dostosowane do potrzeb klientów.

Czytaj więcej
YouLead
YouLead

YouLead Sales & Marketing Automation to solidny, wszechstronny system marketing automation z możliwością wielokanałowej komunikacji. Umożliwia bezproblemowe, hiper-spersonalizowane angażowanie na wszystkich etapach podróży klienta. Wspiera zespoły sprzedaży i marketingu w firmach B2C, B2B oraz eCommerce w podnoszeniu przychodów do bezprecedensowego poziomu.

 

Czytaj więcej
LivePrice
LivePrice

LivePrice to aplikacja służąca do monitoringu i automatyzacja cen w sklepie internetowym. System monitoruje porównywarki cenowe, portal Allegro i dowolne sklepy internetowe, zapewniając aktualne dane. Dzięki LivePrice zwiększysz sprzedaż w sklepie internetowym i poznasz ceny swoich konkurentów.

Czytaj więcej
JU:
JU:

Agencja interaktywno-kreatywna, realizująca kompleksowe kampanie online, od strategii aż po efekt. Dzięki własnemu zapleczu technologiczno-analitycznemu zapewniamy kompleksowość na każdym poziomie. Swoje działania skupiamy na trzech głównych obszarach marketingu internetowego: Digital 360o, Performance Marketing 360o oraz E-commerce 360o.

Czytaj więcej
Super Loans
Super Loans

Super Loans – Skorzystaj z porównywarek produktów finansowych! Znajdź najlepszą pożyczkę ratalną, darmową chwilówkę lub kredyt gotówkowy z niskim oprocentowaniem! Dopasuj pożądany produkt finansowy do swoich potrzeb lub skorzystaj z wyselekcjonowanych promocji, które oferujemy prezentujemy użytkownikom.

Czytaj więcej
Salelifter
Salelifter

Specjalizujemy się w budowaniu, zarządzaniu oraz monetyzacji baz danych. Od początku istnienia spółki stawiamy na rozwój zarówno nas samych jak i narzędzi, które tworzymy dla nas i naszych Partnerów. Stworzyliśmy m.in. pierwszy na rynku system do walidacji baz danych Expectus.

Czytaj więcej
Optimise
Optimise

Optimise to agencja, która tworzy i rozwija autorskie rozwiązania technologiczne w obszarze performance marketingu. Jesteśmy właścicielem wiodącej sieci afiliacyjnej, sieci mobilnej, a także twórcami innowacyjnych rozwiązań w zakresie lead generation oraz optymalizacji mediów i ochrony marki. Pracujemy dla ponad 200 marek na całym świecie.

Czytaj więcej
SAREsystem
SAREsystem

SAREsystem to nasze autorskie narzędzie służące do e-mail marketingu. System ten wykorzystywany jest w kampaniach reklamowych opartych na personalizacji i zautomatyzowanych działaniach, których ustawienie jest bardzo intuicyjne. Dzięki SAREsystem zrealizujesz skuteczny e-mail marketing.

Czytaj więcej
Semahead
Semahead

Jesteśmy agencją marketingową, w której wykorzystujemy efekt synergii, dlatego wdrażamy wielokanałowe strategie promocyjne 360. Tworzymy kompleksowe rozwiązania z zakresu pozycjonowania i optymalizacji SEO, a także prowadzenia kampanii Google Ads, content marketingu, social media, afiliacji, analityki internetowej, marketing automation oraz programmatic.

Czytaj więcej
Mobile Trends Conference
Mobile Trends Conference

29 czerwca 2021 roku spotkamy się wirtualnie na kolejnej edycji Mobile Trends Conference. Tym razem konferencja będzie poświęcona tematyce Commerce. Dlaczego COMMERCE? W ciągu dwóch lat sytuacja na świecie spowodowała rewolucję w zakupach mobilnych. Wdrożenie projektów commerce poprzez firmy, stało się deską ratunku w obliczu lockdownu. Dowiedz się jak podejść do tematu i zamienić zagrożenia na szansę do rozwoju biznesu.

Czytaj więcej

Zaufali nam

Dołącz do grona klientów, którzy odnoszą sukces, dzięki naszemu rozwiązaniu

Otrzymaj bezpłatną strategię zwiększania konwersji