Dlaczego warto z nami współpracować?

Zespół

Doświadczony
zespół

Złożony ze specjalistów z obszarów IT, ecommerce i marketingu. Dowodem naszego profesjonalizmu jest szereg projektów zrealizowanych w ramach spółek INIS i Digitree Group. Nasze korzenie są w email marketingu. Nadajemy mu jednak nową formę i odważnie łączymy z innymi kanałami, czyniąc go jeszcze skuteczniejszym.

Relacje

Partnerska
współpraca

Założeniem, które towarzyszy nam w projekcie, jest budowanie partnerskich relacji z naszymi klientami. To oznacza, że scenariusz działania zawsze jest indywidualnie dopasowany do potrzeb oraz możliwości i tworzony w oparciu o dane i informacje, dostarczone nam przez klienta. Nasi specjaliści poddają je ocenie przed wdrożeniem działań, by te przynosiły maksymalny efekt.

Rozliczenia

Rozliczenia
efektywnościowe

Wiemy, jak ulotne jest zaangażowanie dzisiejszych e-klientów i jak ważna z tego powodu jest precyzja działania. Szanujemy Twój budżet, dlatego każdemu z naszych klientów rekomendujemy indywidualnie jego wysokość, która umożliwi skuteczne zwiększenie sprzedaży w sklepie. Dostarczamy przy tym mierzalne efekty wyrażone w ilości przekierowań na stronę.

Zaufali nam

Dołącz do grona klientów, którzy odnoszą sukces, dzięki naszemu rozwiązaniu

Otrzymaj bezpłatną strategię zwiększania konwersji