Mobile Trends Conference

Mobile Trends Conference

Telefon:

+48 537 33 89 57

Mobile Trends Conference 2021 - jubileuszowa edycja już w marcu

Już 4 i 5 marca 2021 roku spotkamy się na 10. jubileuszowej edycji Mobile Trends Conference całkowicie ONLINE. Na uczestników czekają dwa intensywne dni wypełnione eksperckimi prelekcjami i wymianą doświadczeń.

Wieczorem, po zakończeniu pierwszego dnia konferencji odbędzie się tradycyjnie uroczysta Gala Mobile Trends Awards, podczas której poznamy twórców najlepszych aplikacji i rozwiązań mobilnych 2020 roku.

MTC_3

Doroczne święto branży mobile, które nieprzerwanie odbywa się od 2012 roku – w tym roku przybierze nową formę i odbędzie się online. Pomimo tego, że nie spotkamy się osobiście, będą to dwa niezwykle inspirujące i pouczające dni. W programie przewidziano ciekawe prelekcje, pełne merytoryki i nieszablonowych rozwiązań. Podczas tej wyjątkowej edycji nadarzy się też wiele okazji do nawiązywania nowych relacji biznesowych i poznania wielu niesamowitych osobowości.

Na uczestników konferencji czekają znani eksperci branży. Na wirtualnej scenie wystąpią m.in.: Artur Kurasiński, Wojtek Kutyła, Krzysztof Marzec, Michał Szklarski i Krzysztof Wojewodzic. Tematy wystąpień będą poruszały zagadnienia takie jak najnowsze trendy technologiczne, IOT, projektowanie aplikacji, szeroko pojmowany UX i UI, wyzwania biznesu w czasach pandemii oraz trendy na nadchodzący rok. Nie zabraknie także inspirujących case study oraz prelekcji dotyczących marketingu w branży mobile. Dzięki różnorodności każdy z uczestników bez trudu odnajdzie coś dla siebie.

MTC2021 to konferencja skierowana do biznesu i mająca na celu propagowanie nowych technologii mobilnych. Zapraszamy managerów, kierowników działów, marketingowców i marketerów, specjalistów do spraw reklamy, promocji i marketingu, developerów, grafików, designerów, specjalistów e-commerce, właścicieli małych i dużych firm. Nie daj się zaskoczyć i nie stój w miejscu, tylko dołącz do społeczności mobile.

Więcej informacji oraz sprzedaż biletów na stronie: www.2021.mobiletrends.pl

Nasi partnerzy

zobacz firmy, z którymi współpracujemy

premium IdoSell Shop
IdoSell Shop

IdoSell Shop to system sklepu internetowego przeznaczony dla profesjonalistów. Sklepy internetowe IdoSell Shop pozwalają sprawnie obsługiwać i kontrolować nawet kilka tysięcy zamówień miesięcznie. U nas znajdziesz najlepsze dla siebie rozwiązania do sprzedaży w internecie. Od ponad 19 lat dla naszych klientów tworzymy profesjonalne sklepy internetowe. Słuchamy, dlatego nasze rozwiązania z powodzeniem przynoszą klientom zyski.

Czytaj więcej
Mobile Trends Conference
Mobile Trends Conference

Już 4 i 5 marca 2021 roku spotkamy się na 10. jubileuszowej edycji Mobile Trends Conference całkowicie ONLINE. Na uczestników czekają dwa intensywne dni wypełnione eksperckimi prelekcjami i wymianą doświadczeń.

Nie może Cię zabraknąć! 

Czytaj więcej
Dealavo
Dealavo

W Dealavo dostarczamy platformę do monitoringu e-commerce, dzięki której możesz śledzić ceny, dostępność oraz promocje produktów online. Przy pomocy narzędzia Dealavo możesz również zautomatyzować ceny w swoim e-sklepie w oparciu i przy pomocy indywidualnych reguł cenowych zwiększyć zysk nawet o 50%.

 

 

 

Czytaj więcej
BAZO
BAZO

BAZO to aplikacja służąca do identyfikacji ruchu na stronach internetowych i generowania leadów, czyli kontaktów biznesowych. Stanowi świetne wsparcie dla działów marketingu i sprzedaży. BAZO składa się z trzech głównych funkcji, które zamienią Twoją stronę internetową w prawdziwą maszynę sprzedażową. Są to IDENTYFIKACJA KLIENTÓW, PERSONALIZACJA KOMUNIKATÓW oraz ANALITYKA RUCHU.

Czytaj więcej
Landingi
Landingi

Platforma Landingi pozwala marketerom samodzielnie zarządzać kampaniami marketingowymi i uniezależnić się od działu IT. Kreator landing page’y i baza gotowych szablonów pozwalają skrócić czas tworzenia kampanii, zminimalizować liczbę dostawców i zebrać wartościowe leady. Landingi można zintegrować z innymi narzędziami, by usprawnić codzienną pracę w obszarze marketingu i sprzedaży.

Czytaj więcej
Semahead
Semahead

Jesteśmy agencją marketingową, w której wykorzystujemy efekt synergii, dlatego wdrażamy wielokanałowe strategie promocyjne 360. Tworzymy kompleksowe rozwiązania z zakresu pozycjonowania i optymalizacji SEO, a także prowadzenia kampanii Google Ads, content marketingu, social media, afiliacji, analityki internetowej, marketing automation oraz programmatic.

Czytaj więcej
Nativeo
Nativeo

Jesteśmy platformą reklamy natywnej. Pomagamy Wydawcom utrzymać ich odbiorców i zarabiać na generowanym przez nich ruchu. Reklamodawcom pomagamy łączyć ich marki z unikalnymi odbiorcami. Budujemy rozpoznawalność i napędzamy sprzedaż, we właściwym czasie, w otoczeniu odpowiednich treści.

Czytaj więcej
edrone
edrone

edrone to platforma Instant ROI, system klasy eCRM przeznaczony dla sklepów internetowych, oferujący gotowe do wdrożenia scenariusze i automatyzacje, pomagające obsługiwać i monetyzować klientów za pomocą narzędzi cyfrowego marketingu. Umożliwia także pozyskiwanie nowych klientów dzięki integracjom z serwisami społecznościowymi.

Czytaj więcej
Fast White Cat
Fast White Cat

Zajmujemy się profesjonalnym wdrażaniem sklepów internetowych Magento. Nie jesteśmy typowym software housem – oprócz projektowania i budowania, zależy nam, aby sklepy naszych Partnerów spełniały swoją najważniejszą funkcję – bardzo dobrze sprzedawały. Kompleksowo analizujemy potrzeby biznesowe i tworzymy sklepy, dostosowane do potrzeb klientów.

Czytaj więcej
LivePrice
LivePrice

LivePrice to aplikacja służąca do monitoringu i automatyzacja cen w sklepie internetowym. System monitoruje porównywarki cenowe, portal Allegro i dowolne sklepy internetowe, zapewniając aktualne dane. Dzięki LivePrice zwiększysz sprzedaż w sklepie internetowym i poznasz ceny swoich konkurentów.

Czytaj więcej
SAREhub
SAREhub

SAREhub to intuicyjne narzędzie marketing automation, służące do usprawnienia procesów sprzedażowych. SAREhub to system, który w jednym miejscu zbiera i analizuje dane o użytkownikach, umożliwiając prowadzenie z nimi zintegrowanej i wielokanałowej komunikacji w czasie rzeczywistym. Dzięki gotowym scenariuszom kampanii oraz wsparciu dedykowanego konsultanta SAREhub zwiększa konwersję i sprzedaż.

Czytaj więcej
JU:
JU:

Agencja interaktywno-kreatywna, realizująca kompleksowe kampanie online, od strategii aż po efekt. Dzięki własnemu zapleczu technologiczno-analitycznemu zapewniamy kompleksowość na każdym poziomie. Swoje działania skupiamy na trzech głównych obszarach marketingu internetowego: Digital 360o, Performance Marketing 360o oraz E-commerce 360o.

Czytaj więcej
Super Loans
Super Loans

Super Loans – Skorzystaj z porównywarek produktów finansowych! Znajdź najlepszą pożyczkę ratalną, darmową chwilówkę lub kredyt gotówkowy z niskim oprocentowaniem! Dopasuj pożądany produkt finansowy do swoich potrzeb lub skorzystaj z wyselekcjonowanych promocji, które oferujemy prezentujemy użytkownikom.

Czytaj więcej
Salelifter
Salelifter

Specjalizujemy się w budowaniu, zarządzaniu oraz monetyzacji baz danych. Od początku istnienia spółki stawiamy na rozwój zarówno nas samych jak i narzędzi, które tworzymy dla nas i naszych Partnerów. Stworzyliśmy m.in. pierwszy na rynku system do walidacji baz danych Expectus.

Czytaj więcej
Optimise
Optimise

Optimise to agencja, która tworzy i rozwija autorskie rozwiązania technologiczne w obszarze performance marketingu. Jesteśmy właścicielem wiodącej sieci afiliacyjnej, sieci mobilnej, a także twórcami innowacyjnych rozwiązań w zakresie lead generation oraz optymalizacji mediów i ochrony marki. Pracujemy dla ponad 200 marek na całym świecie.

Czytaj więcej
SAREsystem
SAREsystem

SAREsystem to nasze autorskie narzędzie służące do e-mail marketingu. System ten wykorzystywany jest w kampaniach reklamowych opartych na personalizacji i zautomatyzowanych działaniach, których ustawienie jest bardzo intuicyjne. Dzięki SAREsystem zrealizujesz skuteczny e-mail marketing.

Czytaj więcej

Zaufali nam

Dołącz do grona klientów, którzy odnoszą sukces, dzięki naszemu rozwiązaniu

Wypróbuj Revhuntera