Black Friday 2021 - rabaty na narzędzia i usługi dla ecommerce

Black Friday 2021 - rabaty na narzędzia i usługi dla ecommerce

Już za chwileczkę, już za momencik...rozpoczną się największe święta zakupowe w roku - Black Week 2021. Czyli tradycyjnie już od kilku lat, rozciągnięte w czasie Black Friday i Cyber Monday! To czas przedświątecznych promocji i wyprzedaży, obok których nie można przejść obojętnie. Co roku w ostatnich dniach listopada zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online można znaleźć prawdziwe perełki promocyjne. I choć przeważnie super promocje dotyczą zazwyczaj dóbr fizycznych, takich jak sprzęt agd, rtv czy ubrania, to kody rabatowe oraz zniżki pojawiają się także na narzędzia i usługi wykorzystywane przez sklepy internetowe. 

Sprzedajesz w sieci i już szykujesz się na nadchodzące żniwa? Zobacz zniżki i kody rabatowe na Black Week 2021, które z myślą o ecommerce przygotowali nasi Partnerzy!

 

 

+15% przy pierwszym doładowaniu konta SMSAPI

Oferta: Z okazji Black Friday przygotowaliśmy wyjątkową ofertę: bonusowe 15% punktów na masowe wysyłki SMS w SMSAPI. Aby skorzystać z promocji, użyj poniższego kodu przy pierwszym doładowaniu konta.

Kod: 15BLACK2021 

Link: SMSAPI

Extra: Dodatkowo, mamy także specjalną ofertę dla klientów postpaid: -10% na wiadomości SMS przez 24 miesiące. Odbierz zniżkę podając hasło Black Friday.

 

 

Otrzymaj finansowanie na rozwój Twojego sklepu internetowego z jeszcze niższą opłatą!

Oferta: Z okazji Black Friday 2021 Booste oferuje finansowanie na marketing i zakup dodatkowego towaru z opłatą nawet 0,75%! Bez gwarancji osobistych, ukrytych opłat czy utraty kontroli nad firmą. Booste działa w modelu revenue-based financing, który pozwala na elastyczność spłat, dostosowując je do wysokości przychodów. Dowiedz się więcej i aplikuj!

Kod: Promocja nie wymaga użycia kodu

Link: Booste

 

 

Promocja na aktywację sklepu internetowego RedCart

Oferta: Wszystkie pakiety cenowe i graficzne z kodem o 30% taniej! RedCart - Gotowe oprogramowanie do tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych w modelu SaaS. Platforma umożliwia sprzedaż zarówno przez własny sklep internetowy, jak również Allegro i inne popularne kanały.

Kod: 4QKS4
*Kod rabatowy ważny do 31.12.2021 r. 

Link: RedCart

 

Tańszy abonament przez pół roku

Oferta: Rabat 25% od wartości abonamentu przez 6 miesięcy, przy zawarciu umowy na przynajmniej 12 miesięcy. YouLead Sales & Marketing Automation - to system marketing automation z możliwością komunikacji wieloma kanałami, od e-maila, przez webpush oraz personalizowanie Twojej strony WWW. Umożliwia także tworzenie grup odbiorców "custom audiences" dla Facebook Ads w oparciu o zachowanie klientów na Twojej stronie WWW.

Kod: Revhunter
*Kod rabatowy ważny do końca Black Friday (26.11 do 23:59). By skorzystać z promocji, wpisz go w formularzu kontaktowym na stronie YouLead. 

Link: YouLead

 

 

Obniżka cen rocznych planów Automate i Agency

Oferta: W tym roku proponujemy obniżenie rocznych planów Automate oraz Agency o 974 zł brutto! Oferta jest ważna od 25 do 30 listopada 2021 r. W czasie trwania promocji należy wypełnić formularz na Landing Page'u. Landingi to platforma marketingowa, która pozwala samodzielnie tworzyć landing page'e i zarządzać nimi. Kreator landing page’y i baza ponad 400 gotowych szablonów pozwalają skrócić czas przygotowania kampanii, zminimalizować liczbę dostawców i zebrać wartościowe leady. Landingi można zintegrować z innymi narzędziami, by usprawnić codzienną pracę w obszarze marketingu i sprzedaży.

Kod: Promocja nie wymaga użycia kodu 

Link: Landingi

 

 

Miesiąc abonamentu za darmo

Oferta: Przy podpisaniu umowy na minimum 6 miesięcy, jeden miesiąc abonamentu masz zupełnie za darmo. Promocja dotyczy modułu Allegro oraz Ceneo.

Kod: BFrev
*Promocja obowiązuje do 15.12

Link: Liveprice

 

 

Nawet 25% bonusowego ruchu w kampaniach Email Audience w Revhunter

Oferta: Wystarczy, że pomiędzy 19.11 a 03.12 uruchomisz kampanię Audience Mailing, a my automatycznie powiększymy Twój pakiet o dodatkowy ruch

  • 25% dla pakietu Diamond
  • 20% dla pakietu Platinum
  • 15% dla pakietu Gold
  • 10% dla pakietu Silver
  • 5% dla pakietu Bronze

Kod: Promocja nie wymaga użycia kodu 

Link: Revhunter

 

Skorzystaj z promocji naszych Partnerów, by zmaksymalizować swoje efekty w najważniejszym okresie sprzedażowym w roku!

A jeśli też przygotowałeś coś specjalnego dla ecommerce z okazji Black Week i chcesz byśmy zamieścili tutaj Twoją ofertę, daj nam znać.

Share:

Pozostałe wpisy

Czy retargeting nadaje się tylko dla ecommerce?
Czy retargeting nadaje się tylko dla ecommerce?

Czy retargeting jest przeznaczony tylko dla branży ecommerce? Nie. Odzyskiwać możesz nie tylko porzucone koszyki, ale także formularze. Przeczytaj, jak wykorzystać retargeting w branży pożyczkowej i w segmencie B2B.

Lejek sprzedażowy w e-commerce i dopasowanie komunikatu do odpowiednich segmentów
Lejek sprzedażowy w e-commerce i dopasowanie komunikatu do odpowiednich segmentów

Przeprowadzenie Klienta przez całą ścieżkę zakupową to bardzo złożony proces, w szczególności w sklepie internetowym. W jaki sposób doprowadzić użytkowników aż do finału, czyli do zrobienia i opłacenia zakupów?  Wykorzystaj koncepcję lejka sprzedażowego i dopasuj odpowiednie działania do poszczególnych etapów. 

Wyciśnij z Black Friday jeszcze więcej ruchu!
Wyciśnij z Black Friday jeszcze więcej ruchu!

Wyciśnij z Black Friday jeszcze więcej dzięki Audience Mailingowi! Do każdej kampanii Audience uruchomionej w dniach od 19.11 do 3.12 dorzucamy dodatkowy ruch. Przeczytaj wpis, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej promocji.

Wypróbuj Revhuntera