Black Friday 2021 - rabaty na narzędzia i usługi dla ecommerce

Black Friday 2021 - rabaty na narzędzia i usługi dla ecommerce

Już za chwileczkę, już za momencik...rozpoczną się największe święta zakupowe w roku - Black Week 2021. Czyli tradycyjnie już od kilku lat, rozciągnięte w czasie Black Friday i Cyber Monday! To czas przedświątecznych promocji i wyprzedaży, obok których nie można przejść obojętnie. Co roku w ostatnich dniach listopada zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online można znaleźć prawdziwe perełki promocyjne. I choć przeważnie super promocje dotyczą zazwyczaj dóbr fizycznych, takich jak sprzęt agd, rtv czy ubrania, to kody rabatowe oraz zniżki pojawiają się także na narzędzia i usługi wykorzystywane przez sklepy internetowe. 

Sprzedajesz w sieci i już szykujesz się na nadchodzące żniwa? Zobacz zniżki i kody rabatowe na Black Week 2021, które z myślą o ecommerce przygotowali nasi Partnerzy!

 

 

+15% przy pierwszym doładowaniu konta SMSAPI

Oferta: Z okazji Black Friday przygotowaliśmy wyjątkową ofertę: bonusowe 15% punktów na masowe wysyłki SMS w SMSAPI. Aby skorzystać z promocji, użyj poniższego kodu przy pierwszym doładowaniu konta.

Kod: 15BLACK2021 

Link: SMSAPI

Extra: Dodatkowo, mamy także specjalną ofertę dla klientów postpaid: -10% na wiadomości SMS przez 24 miesiące. Odbierz zniżkę podając hasło Black Friday.

 

 

Otrzymaj finansowanie na rozwój Twojego sklepu internetowego z jeszcze niższą opłatą!

Oferta: Z okazji Black Friday 2021 Booste oferuje finansowanie na marketing i zakup dodatkowego towaru z opłatą nawet 0,75%! Bez gwarancji osobistych, ukrytych opłat czy utraty kontroli nad firmą. Booste działa w modelu revenue-based financing, który pozwala na elastyczność spłat, dostosowując je do wysokości przychodów. Dowiedz się więcej i aplikuj!

Kod: Promocja nie wymaga użycia kodu

Link: Booste

 

 

Promocja na aktywację sklepu internetowego RedCart

Oferta: Wszystkie pakiety cenowe i graficzne z kodem o 30% taniej! RedCart - Gotowe oprogramowanie do tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych w modelu SaaS. Platforma umożliwia sprzedaż zarówno przez własny sklep internetowy, jak również Allegro i inne popularne kanały.

Kod: 4QKS4
*Kod rabatowy ważny do 31.12.2021 r. 

Link: RedCart

 

Tańszy abonament przez pół roku

Oferta: Rabat 25% od wartości abonamentu przez 6 miesięcy, przy zawarciu umowy na przynajmniej 12 miesięcy. YouLead Sales & Marketing Automation - to system marketing automation z możliwością komunikacji wieloma kanałami, od e-maila, przez webpush oraz personalizowanie Twojej strony WWW. Umożliwia także tworzenie grup odbiorców "custom audiences" dla Facebook Ads w oparciu o zachowanie klientów na Twojej stronie WWW.

Kod: Revhunter
*Kod rabatowy ważny do końca Black Friday (26.11 do 23:59). By skorzystać z promocji, wpisz go w formularzu kontaktowym na stronie YouLead. 

Link: YouLead

 

 

Obniżka cen rocznych planów Automate i Agency

Oferta: W tym roku proponujemy obniżenie rocznych planów Automate oraz Agency o 974 zł brutto! Oferta jest ważna od 25 do 30 listopada 2021 r. W czasie trwania promocji należy wypełnić formularz na Landing Page'u. Landingi to platforma marketingowa, która pozwala samodzielnie tworzyć landing page'e i zarządzać nimi. Kreator landing page’y i baza ponad 400 gotowych szablonów pozwalają skrócić czas przygotowania kampanii, zminimalizować liczbę dostawców i zebrać wartościowe leady. Landingi można zintegrować z innymi narzędziami, by usprawnić codzienną pracę w obszarze marketingu i sprzedaży.

Kod: Promocja nie wymaga użycia kodu 

Link: Landingi

 

 

Miesiąc abonamentu za darmo

Oferta: Przy podpisaniu umowy na minimum 6 miesięcy, jeden miesiąc abonamentu masz zupełnie za darmo. Promocja dotyczy modułu Allegro oraz Ceneo.

Kod: BFrev
*Promocja obowiązuje do 15.12

Link: Liveprice

 

 

Nawet 25% bonusowego ruchu w kampaniach Email Audience w Revhunter

Oferta: Wystarczy, że pomiędzy 19.11 a 03.12 uruchomisz kampanię Audience Mailing, a my automatycznie powiększymy Twój pakiet o dodatkowy ruch

  • 25% dla pakietu Diamond
  • 20% dla pakietu Platinum
  • 15% dla pakietu Gold
  • 10% dla pakietu Silver
  • 5% dla pakietu Bronze

Kod: Promocja nie wymaga użycia kodu 

Link: Revhunter

 

Skorzystaj z promocji naszych Partnerów, by zmaksymalizować swoje efekty w najważniejszym okresie sprzedażowym w roku!

A jeśli też przygotowałeś coś specjalnego dla ecommerce z okazji Black Week i chcesz byśmy zamieścili tutaj Twoją ofertę, daj nam znać.

Share:

Pozostałe wpisy

Oferta specjalna z okazji Black Friday 2022
Oferta specjalna z okazji Black Friday 2022

High season w e-commerce nadchodzi wielkimi krokami! W tym roku Black Friday przypada na 25 listopada, jednak my już od początku miesiąca zachęcamy Was do skorzystania ze specjalnej oferty, którą dla Was przygotowaliśmy. 

Początkujący sprzedawca i dropshipping. Jak założyć sklep internetowy w 2022? Co sprzedawać w Internecie?
Początkujący sprzedawca i dropshipping. Jak założyć sklep internetowy w 2022? Co sprzedawać w Internecie?

Lata 2020 i 2021 to niewątpliwie prawdziwy boom dla rynku e-commerce w Polsce, który przeżył rozkwit za sprawą pandemii COVID-19. Według szacunków Dun & Bradstreet w minionym roku w Polsce otworzyło się blisko 8 tysięcy nowych sklepów internetowych, dzięki czemu ich ogólna liczba przekroczyła już 52 tysiące. Czy na tak szybko nasycającym się rynku jest wciąż miejsce dla nowych graczy? W jaki sposób znaleźć je dla siebie i swojego pomysłu na handel online? Co sprzedawać w sieci?

Jak SEO i UX wspierają lead generation w e-commerce?
Jak SEO i UX wspierają lead generation w e-commerce?

Generowanie leadów w e-commerce o charakterze B2C oraz B2C bywa procesem żmudnym i czasochłonnym. Niejednokrotnie potencjalny klient rezygnuje z zakupu na ostatnim etapie ścieżki zakupowej, znajdując się w dolnej części lejka sprzedażowego. Jak temu zapobiec i co wspólnego z tym ma SEO wraz z UX?

Otrzymaj bezpłatną strategię zwiększania konwersji