Revhunter daje Ci szereg korzyści

Działania z Revhunterem to szereg korzyści

Rozliczamy się w modelu CPC

Model rozliczeniowy CPC (cost-per-click) umożliwia rozliczenie za skutecznie zrealizowane akcje, polegające na kliknięciu w link z przekierowaniem na stronę docelową. Stawka jest zależna od takich zmiennych jak: wielkość ruchu czy branża. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy ofertę do specyfiki prowadzonego biznesu. Indywidualną stawkę dla Twojego sklepu określimy po zintegrowaniu go z naszym narzędziem.

Rozliczenia w modelu CPS

Rozliczenia w modelu CPS

Dla klientów naszych Partnerów Premium, czyli platform posiadających pełną integrację z naszym narzędziem, oferujemy dodatkowo pierwszy miesiąc rozliczeń w modelu CPS (cost-per-sale). Po 30 dniach od uruchomienia pierwszej kampanii określamy czy możliwe jest dalsze rozliczanie za sprzedaż, bądź jeśli liczba zawartych transakcji na to nie pozwala, proponujemy przejście na model CPC, bądź hybrydowy. Rozliczenia od sprzedaży są możliwe dla właścicieli sklepów opartych o silniki:

Cennik pakietów Audience Mailing

Audience Mailing polega na wysyłce wiadomości do z góry określonej grupy nowych odbiorców. Wybór pakietu i płatność odbywają się po zalogowaniu do konta w systemie, według poniższego cennika. Przed każdą planowaną kampanią możesz wybrać i dowolnie zmienić interesujący Cię pakiet. Bez konieczności wiązania się abonamentem.

Pakiet Bronze Silver Gold Platinum Diamond
Liczba
odbiorców
24 000 57 000 122 000 230 000 350 000
Cena* 199 zł 469 zł 989 zł 1849 zł 2759 zł

*Podane ceny, są cenami netto

Zaufali nam

Dołącz do grona klientów, którzy odnoszą sukces, dzięki naszemu rozwiązaniu

Wypróbuj Revhuntera