Integracja z IdoSell Shop

Integracja z IdoSell Shop

Nasza integracja z platformą IdoSell Shop to dosłownie tylko kilka kliknięć. Bez wgrywania kodów, instalowania wtyczek z zewnętrznych źródeł i bez angażowania zespołu specjalistów IT. Wykonasz ją szybko i samodzielnie z poziomu swojego panelu klienta w systemie IdoSellShop. Cała reszta, łącznie z założeniem konta i wygenerowaniem pliku produktowego odbędzie się automatycznie.

 

 Pełna integracja w formie wtyczki

Pobierz dokumentację

Co zyskasz po integracji?

Insighty konsumenckie
Insighty konsumenckie

Poznaj lepiej swoich klientów, także tych niedoszłych. Dowiedz się, kiedy najchętniej odwiedzają Twój sklep i kiedy najczęściej kupują w nim produkty.

Zobacz więcej
Darmowa analityka
Darmowa analityka

Po zintegrowaniu sklepu z naszym systemem dowiesz się jakie wyniki Twój ecommerce osiąga w odniesieniu do wyników w Twojej branży.

Zobacz więcej
Personalizowane komunikaty
Personalizowane komunikaty

Wysyłaj swoim odbiorcom wiadomości, odnoszące się do ich wizyty na stronie, prezentujące oglądane przez nich produkty oraz te, które mogą ich zainteresować.

Zobacz więcej

Rozliczaj się za sprzedaż!

Sklepy oparte na platformie IdoSell Shop, naszego Partnera Premium, z którym posiadamy pełną integrację, premiowane są możliwością rozliczania kampanii realizowanych w Revhunterze, w modelu CPS (koszt naliczany od sprzedaży). To oznacza, że sklep ponosi realne koszty od momentu, w którym zacznie zarabiać dzięki naszym działaniom! By skorzystać z tej wyjątkowej okazji, zarejestruj się teraz i zacznij sprzedawać więcej!

Załóż darmowe konto
Rozliczaj się za sprzedaż!

Zobacz, jak szybki jest proces integracji

pobierz dokumentację

Zaufali nam

Dołącz do grona klientów, którzy odnoszą sukces, dzięki naszemu rozwiązaniu

Wypróbuj Revhuntera