Integracja z IdoSell

Integracja z IdoSell

Prosta i szybka integracja, którą możesz wykonać samodzielnie. Wystarczy tylko zaakceptować regulamin dostępny w panelu klienta w systemie IdoSell i włączyć integrację. Reszta zadań, łącznie z założeniem konta i wygenerowaniem pliku produktowego, odbędzie się automatycznie!

 

 Pełna integracja w formie wtyczki

Pobierz dokumentację

Co zyskasz po integracji ?

Insighty konsumenckie
Insighty konsumenckie

Poznaj lepiej swoich klientów, także tych niedoszłych. Dowiedz się, kiedy najchętniej odwiedzają Twój sklep i kiedy najczęściej kupują w nim produkty .

Zobacz więcej
Darmowa analityka
Darmowa analityka

Po zintegrowaniu sklepu z naszym systemem dowiesz się jakie wyniki Twój ecommerce osiąga w odniesieniu do wyników w Twojej branży .

Zobacz więcej
Personalizowane komunikaty
Personalizowane komunikaty

Wysyłaj swoim odbiorcom wiadomości, odnoszące się do ich wizyty na stronie, prezentujące oglądane przez nich produkty oraz te, które mogą ich zainteresować .

Zobacz więcej

Rozliczaj się za sprzedaż!

Sklepy oparte na platformie IdoSell, naszego Partnera Premium, z którym posiadamy pełną integrację, premiowane są możliwością rozliczania przez pierwszy, próbny miesiąc, kampanii realizowanych w Revhunterze, w modelu CPS (koszt naliczany od sprzedaży). To oznacza, że przez 30 dni, od uruchomienia pierwszej kampanii sklep ponosi koszty dopiero od momentu, w którym zacznie sprzedawać! Po tym czasie określamy czy możliwe jest dalsze rozliczanie za sprzedaż, bądź jeśli liczba zawartych transakcji na to nie pozwala, proponujemy przejście na model CPC, bądź hybrydowy. Skorzystaj z okazji i sprawdź nas w działaniu. Zarejestruj się teraz i zacznij sprzedawać więcej!

Załóż darmowe konto
Rozliczaj się za sprzedaż!

Zobacz, jak szybki jest proces integracji

Pobierz dokumentację

Zaufali nam

Dołącz do grona klientów, którzy odnoszą sukces, dzięki naszemu rozwiązaniu

Wypróbuj Revhuntera