Jak wygląda ścieżka konwersji u mnie i w branży?

Jak wygląda ścieżka konwersji u mnie i w branży?

Poznasz statystyki dotyczące liczby kroków, jakie średnio konsument wykonuje przed zakupem, zarówno w Twoim sklepie, w sklepach sprzedających podobne produkty i w całym ecommerce. Ta informacja może pozwolić Ci na poprawienie przepływu użytkowników na stronie i zaprojektowanie przyjaznego customer journey, wspierającego konwersję.

Jakie są trendy ruchu w ecommerce?

Jakie są trendy ruchu w ecommerce?

Dowiesz się, czy nagły wzrost lub spadek ruchu, którego doświadczasz, to rzecz, która powinna zaprzątać Ci głowę, czy może po prostu w grę wchodzą zjawiska takie jak sezonowość lub globalna zwyżka/zniżka w trendzie. Dzięki możliwości odniesienia się do innych ecommerców otrzymasz insight, którego nie zapewni Ci nawet Google Analytics.

Kiedy moja promocja jest najskuteczniejsza?

Kiedy moja promocja jest najskuteczniejsza?

Dowiesz się, które dni tygodnia są najpopularniejszą porą odwiedzin Twojego sklepu i jak te dane mają się do Twojej branży, a także ogólnych statystyk całego e-commerce. Poznasz także trendy aktywności Twoich klientów i ich preferencje w reagowaniu na Twoje wiadomości retargetingowe.

Na jakim etapie rozwoju jest mój sklep?

Na jakim etapie rozwoju jest mój sklep?

Po integracji będziesz widzieć i wiedzieć, gdzie w e-commercowej stawce plasuje się Twój sklep. Zyskasz możliwość porównania swoich statystyk ruchu, otwarć i kliknięć realizowanych kampanii zarówno w Twojej kategorii, jak i na tle wszystkich sklepów.

Gdzie drzemie potencjał do wzrostu?

Gdzie drzemie potencjał do wzrostu?

Dostępne statystyki pozwolą Ci znaleźć obszary, w których możesz rozwinąć swoje działania marketingowe a w konsekwencji również sprzedaż. Dowiesz się, czy Twój sklep przyciąga właściwą liczbę użytkowników o odpowiednim potencjale zakupowym oraz czy skutecznie wykorzystujesz nadarzające się okazje sprzedażowe.

Zaufali nam

Dołącz do grona klientów, którzy odnoszą sukces, dzięki naszemu rozwiązaniu

Wypróbuj Revhuntera